Deklaracje zgodności CE

 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że wprowadzający na teren RP urządzenia Tecsystem Srl winien dostarczyć do nich Deklarację Zgodności wystawioną w j. polskim zgodnie z art. 8 pkt. 2 Ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 o systemie oceny zgodności (Dz.U. 2002 Nr 166 poz. 1360).

Jeżeli dostawca chce przetłumaczy Deklarację Zgodności musi każdorazowo uzyskać na to zgodę zgodę Tecsystem Polska Spółka z o. o.

Jeśli dostawca wystawia sam Deklarację Zgodności np. na transformator, gdzie nasze urządzenie nie jest zabudowane na transformatorze winien dostarczyć dodatkowo Deklarację Zgodności na urządzenia Tecsystem lub musi uzyskać od Producenta lub od wyłącznego dystrybutora (Tecsystem Polska Spółka z o.o.) pisemną zgodę i oświadczenie, że działa w naszym imieniu i jest upoważniony do wystawienia Deklaracji Zgodności na urządzenie Tecsystem.

 

Nie udostępniamy Deklaracji Zgodności na urządzenia, które nie zostały zakupione w Tecsystem Polska Spółka z o.o. 

 

Aby otrzymać Deklarację Zgodności CE na otrzymane urządzenie należy przesłać do nas maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w którym podacie Państwo nazwę i rodzaj urządzenia, typ oraz jego serię i numer seryjny - S/N. Prosimy również w miarę możliwości o przesłanie faktury zakupu urządzenia.

Jeżeli Deklaracja Zgodności CE potrzebna jest do celów przetargowych lub do przygotowania dokumentacji projektowej, prosimy również o taką informację wówczas odwrotnie prześlemy wzór naszej Deklaracji Zgodności CE

  • 100% Gwarancjisatysfakcji
  • Darmowe doradztwopomoc i konsultacje
  • Możliwość negocjacji cenyZachęcamy do kontaktu
  • Zadzwoń do nas+48 67 348 24 24