UNIWERSALNA SZYNA DO SYSTEMÓW BARRA

Nowa, uniwersalna szyna montażowa Tecsystem została zaprojektowana w celu poprawy przepływu powietrza wewnątrz kolumn transformatorów suchych, żywicznych, a także umożliwia lepsze dopasowanie do wymiarów transformatora od 1250KVA do ponad 2500KVA..

Nowa konstrukcja pozwala na lepsze umiejscowienie wentylatorów tuż pod kolumnami transformatora. Aluminiowa konstrukcja pozwoliła nam uzyskać bardzo lekką szynę która jest jednocześnie solidna i wytrzymała.

Czytaj więcej

NOWOŚĆ - T154 WS

Od ponad 40 lat Tecsystem srl projektuje i produkuje z pasją i oddaniem, innowacyjne systemy monitorowania temperatury maszyn elektrycznych. Jednostkę sterującą T154 można uznać za najlepiej sprzedające się urządzenie monitorujące transformatory na świecie. Od 2021 roku T154 wkracza z pełną determinacją w technologiczną rewolucję 4.0.

Nowa jednostka T154 WS zapewni każdemu możliwość monitorowania i rejestrowania informacji o temperaturach, zdarzeniach i alarmach zarejestrowanych w systemie. Poprzez połączenie Wi-Fi interfejs TECSYSTEM WEB SERVER umożliwia użytkownikowi dostęp do wszystkich informacji znajdujących się na WEB SERVER zintegrowanym z jednostkąT154 WS.

Czytaj więcej

  • 100% Gwarancjisatysfakcji
  • Darmowe doradztwopomoc i konsultacje
  • Możliwość negocjacji cenyZachęcamy do kontaktu
  • Zadzwoń do nas+48 67 348 24 24