Instrukcje obsługi

 

Informujemy, że w 2016 r. firma Tecsystem Srl wprowadziła do sprzedaży urządzenia serii ED16, co oznacza wprowadzenie kompletnie nowych Instrukcji Obsługi naszych urządzeń.

Oryginalne instrukcje obsługi w j. włoskim oraz angielskim można pobrać na stronie producenta pod adresem www.tecsystem.it

Informujemy również, że wszystkie materiały stanowią własność firmy Tecsystem Srl i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna część katalogów, kart katalogowych, instrukcji obsługi nie może być rozpowszechniana, kopiowana czy przerabiana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Tecsystem Srl.

 

Ponadto informujemy, że prawa do polskiej wersji Instrukcji Obsługi posiada Tecsystem Polska Spółka z o. o., ale z uwagi na liczne, nieautoryzowane przeróbki polskiego tłumaczenia zawieszamy możliwość pobrania wszystkich dotychczas publikowanych Instrukcji Obsługi przetłumaczonych na j. polski.

 

Polska wersja Instrukcji Obsługi będzie dostarczana tylko i wyłącznie naszym klientom, którzy zakupili urządzenia w Tecsystem Polska Spółka z o.o.

 

W tym celu prosimy o podanie typu oraz numeru seryjnego urządzenia oraz wysłanie żądania przesłania Instrukcji Obsługi w j. polskim na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • 100% Gwarancjisatysfakcji
  • Darmowe doradztwopomoc i konsultacje
  • Możliwość negocjacji cenyZachęcamy do kontaktu
  • Zadzwoń do nas+48 67 348 24 24