Deklaracje zgodności CE

 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że wprowadzający na teren RP urządzenia elektryczne i elektroniczne musi posiadać wpis w rejestr GIOŚ tak jak nasza firma (jesteśmy pod numerem E0022719W) jako podmiot wprowadzający urządzenie elektryczne i elektroniczne na teren RP zgodnie z wymogiem ustawy z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. 2015 poz. 1688)

Ponadto każdy dostawca naszych urządzeń winien dostarczyć wraz z transformatorem Deklarację Zgodności wystawioną w j. polskim zgodnie z art. 8 pkt. 2 Ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 o systemie oceny zgodności (Dz.U. 2002 Nr 166 poz. 1360). Jeżeli dostawca chce przetłumaczy Deklarację Zgodności musi każdorazowo uzyskać na to zgodę zgodę Tecsystem Polska Spółka z o.o.
Jeśli dostawca wystawia sam Deklarację Zgodności musi uzyskać od Producenta lub od firmy Tecsystem Polska Spółka z o.o. pisemną zgodę, że działa w naszym imieniu i jest upoważniony do wystawienia Deklaracji Zgodności na urządzenie Tecsystem.

 

Nie udostępniamy Deklaracji Zgodności na urządzenia, które nie zostały zakupione w Tecsystem Polska Spółka z o.o. 

 

Aby otrzymać Deklarację Zgodności CE na otrzymane urządzenie należy przesłać do nas maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w którym podacie Państwo nazwę i rodzaj urządzenia, typ oraz jego serię i numer seryjny - S/N. Prosimy również w miarę możliwości o przesłanie faktury zakupu urządzenia.

Jeżeli Deklaracja Zgodności CE potrzebna jest do celów przetargowych lub do przygotowania dokumentacji projektowej, prosimy również o taką informację wówczas odwrotnie prześlemy wzór naszej Deklaracji Zgodności CE

  • 100% Gwarancjisatysfakcji
  • Darmowe doradztwopomoc i konsultacje
  • Możliwość negocjacji cenyZachęcamy do kontaktu
  • Zadzwoń do nas+48 67 348 24 24