NOWA SERIA WS LINE EVO

Dzięki certyfikowanemu interfejsowi WiFi 2,4 GHz i bez jakichkolwiek kabli nowa seria urządzeń WS-EVO sprawia, że instalacja jest jeszcze łatwiejsza i szybsza.

W porównaniu do poprzedniej wersji jednostek WS seria WS-EVO charakteryzuje się nowatorskimi rozwiązaniami pozwalającymi na kontrolowanie pracy transformatorów i zachodzących w nim zdarzeń w czasie rzeczywistym.

Dzięki wprowadzonym zmianom jednostki rejestrują wszystkie zdarzenia od momentu zainstalowania i włączenia urządzeń. Funkcje te gwarantuje wbudowany kalendarz oraz zegar tzw. RTC zasilany wewnętrzną baterią 3 V 220 mAh. Pozwala to na zapamiętywanie wszystkich osiągniętych temperatur przez nawet 10 lat ponadto pojemność pamięci wewnętrznej pozwala na zapamiętanie wszystkich zdarzeń zachodzacych w jednostce w ilości do 10 tyś. !!!

Kolejną nowością jest RESPONSYWNY DESIGN, który dostosowuje swoją strukturę graficzną tak, aby była zawsze intuicyjna, niezależnie od urządzenia używanego do odczytu informacji.

Absolutną nowością jest wysyłanie maili z jednostki do maksymalnie 2 adresatów informacji o zdarzeniach oraz modyfikacji parametrów systemu czy jego restartu.

Wszystkie dane można eksportować do plików typu CSV, które są kompatybilne z plikami arkuszy kalkulacyjnych typu excel. Export pozwala na wysłanie do pliku zarejestrowanych zdarzeń z ostatnich 10 lat lub zdarzeń dziennych lub też wybranych zdarzeń w tym okresie.

 

Wszystko bez instalowania dedykowanych aplikacji lub oprogramowania, ale tylko dzięki przeglądarce internetowej.

 

Zaprojektowany w wersji EVOLUTION: "inteligentne" produkty dla rynku, który zwraca uwagę na konieczność zmniejszenia ilości odpadów w środowisku i ograniczenie zużywanych zasobów, a także wrażliwe na coraz bardziej potrzebną konserwację i zapobieganie awariom.

Stan temperatury jest wizualizowany za pomocą wykresu z wybieralnymi oknami czasowymi, umożliwiając prognozowanie cyklu życia transformatora, bez konieczności instalowania dedykowanych aplikacji lub oprogramowania, ale tylko dzięki przeglądarce internetowej.   

 

 

screen1

Wyposażony w prosty graficzny interfejs do wyświetlania informacji wykrytych na stanie transformatora, oferuje możliwość interwencji w celu programowania i konfiguracji systemu.

screen2

 

Kliknij tutaj aby pobrać kartę katalogową nowych urządzeń NT935 WS-EVO oraz NT538 WS-EVO

  • 100% Gwarancjisatysfakcji
  • Darmowe doradztwopomoc i konsultacje
  • Możliwość negocjacji cenyZachęcamy do kontaktu
  • Zadzwoń do nas+48 67 348 24 24