NOWA SERIA WS LINE Z WBUDOWANYM INTERFEJSEM WI-FI

Dzięki certyfikowanemu interfejsowi WiFi 2,4 GHz i bez jakichkolwiek kabli nowa seria urządzeń WS LINE sprawia, że instalacja jest jeszcze łatwiejsza i szybsza.

Jednostka może być podłączona do istniejącej sieci Wi-Fi (tryb hosta) i zdalnie sterowana. W trybie Access Point bezpośrednio można się komunikować z jednostką będącą w zasięgu Wi-Fi.

Wyposażona w prosty interfejs graficzny do wyświetlania informacji odczytanych z transformatora, oferuje możliwość zainterweniowania do programowania i konfiguracji systemu. Alarmy są zapisywane w pamięci wewnętrznej jednostki WS za pomocą funkcji rejestratora danych - WebServer - dzięki czemu nowa linia WS jest rodzajem transformatora Black Box.

Siła sygnału zagwarantowana jest poprzez zewnętrzną antenę ,która w razie konieczności może zostać zdemontowana i przeniesiona uzyskując w ten sposób większy zasięg sieci Wi-Fi urządzenia.

Jednostka NT538 WS posiada 8 wejść Pt100 oraz funkcje produktów najnowszej generacji i gwarantuje dużą elastyczność w wielu aplikacjach. Oprócz standardowej certyfikacji, NT538 WS posiada certyfikat RED w zakresie zakłóceń częstotliwości radiowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wszystko bez instalowania dedykowanych aplikacji lub oprogramowania, ale tylko dzięki przeglądarce internetowej.

 

Zaprojektowany w wersji BASIC lub EVOLUTION: "inteligentne" produkty dla rynku, który zwraca uwagę na konieczność zmniejszenia ilości odpadów w środowisku i ograniczenie zużywanych zasobów, a także wrażliwe na coraz bardziej potrzebną konserwację i zapobieganie awariom.

Stan temperatury jest wizualizowany za pomocą wykresu z wybieralnymi oknami czasowymi, umożliwiając prognozowanie cyklu życia transformatora, bez konieczności instalowania dedykowanych aplikacji lub oprogramowania, ale tylko dzięki przeglądarce internetowej.   

 

 

screen1

Wyposażony w prosty graficzny interfejs do wyświetlania informacji wykrytych na stanie transformatora, oferuje możliwość interwencji w celu programowania i konfiguracji systemu.

screen2

 

Kliknij tutaj aby pobrać kartę katalogową nowego urządznie NT538 WS.

Kliknij tutaj aby pobrać kartę katalogową nowego urządznie NT935 WS.

  • 100% Gwarancjisatysfakcji
  • Darmowe doradztwopomoc i konsultacje
  • Możliwość negocjacji cenyZachęcamy do kontaktu
  • Zadzwoń do nas+48 67 348 24 24